Matowe pomadki Golden Rose

By dermoblogg - 1/22/2019

Pomadki i błyszczyki, to jedne z tych kosmetyków po które my kobiety sięgamy najczęściej. Pięknie wyglądające usta są dopełnieniem całego naszego makijażu. Nie lubimy przesuszonych ust oraz  bardzo nam zależy aby ta pomadka była nienaruszona przez parę godzin.
Zaraz po pojawieniu się trwałych pomadek kobiety na ich punkcie oszalały. Zakochałyśmy się w trwalszych produktach, które zapewniły mocniejszą pigmentację, dłuższą trwałość oraz stały się dużo bardziej praktyczne.
Jednymi z bardziej rozpoznawalnych są kultowe już, matowe pomadki do ust w płynie:
Longstay Liquid Matte Lipstick, marki Golden Rose
Liquid Matte Lipstick to świetnej jakości pomadki, które mają pigmentację na wysokim poziomie. Na ustach zastygają na ładny mat, ale tez mają bardzo komfortową formułę bez przesuszenia czy ściągnięcia ust. Nie pozostawiają uczucia lepkości. Wystarczy nałożyć jedną warstwę, żeby uzyskać fajny i dobrze kryjący kolor.
Trwałość pomadek jest bardzo długa. Picie czy jedzenie nie jest im straszne. Jedynie musicie uważać przy tłustych produktach, ale jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało. Wklepałam niewielką ilość w brakujące miejsca i było już wszystko dobrze.

Golden Rose w swojej kolekcji pomadek matowych ma już 30 kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja na ten moment posiadam 3 kolory w odcieniach brązu różu i zgaszonego różu.


Cena to 19.90 zł za pomadkę. Uważam, że jest to niewielki koszt za tak dobrą jakość matowej pomadki.

Znacie, używacie Liquid Matte Lipstick ?:)

Do następnego!
Monika

  • Share:

You Might Also Like

7 komentarze

  1. Ale piękne kolorki masz w swojej kolekcji, lubię matowe wykończenia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tej serii mam odcień 03. Bardzo go lubię :)

    OdpowiedzUsuń
  3. good post 😊 would you like to follow each other? if the answer is yes, please follow me on my blog & i'll follow you back. https://camdandusler.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń